Energywin.com - Bonusy, depozyt i najlepsze slots automaty
Poszukując oferty dobrego kasyna świadczącego swoje usługi na terenie Polski, w wielu rankingach i poleceniach natrafimy na Energywin. Rejestracja w tym kasynie usytuowanym w raju podatkowym Curaçao, jest polecana szczególnie osobom, które mieszkają i podróżują w granicach Unii Europejskiej. Zarządzane z biura w Królestwie Zjednoczonym, posiada jedne z najbardziej jakościowych usług, jakimi mogą pochwalić się internetowe kasyna. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się na jakich automatach możesz tutaj zagrać i na jakie benefity liczyć po rejestracji.


Energywin.com - Bonusy, wsparcie techniczne i depozyt
Sama rejestracja jest prosta, intuicyjna i wymaga podania jedynie podstawowych danych. Weryfikacja przy użyciu dowodu osobistego przebiega równie bezproblemowo, co sam proces rejestracji. Kasyno jest w pełni licencjonowane, dzięki czemu nie musimy mieć obaw co do jego legalności i wypłacalności. Depozyt może nastąpić na jeden z kilku spopularyzowanych już sposobów. Można oczywiście wykonać tradycyjny przelew, wpłacić pieniądze kartą płatniczą Visa lub Mastercard lub używając środków płatniczych jak Skrill czy Neteller. Obsługiwane są również Wirecardy i ecoPayz.

Na dzień dzisiejszy promocje na stronie energywin.com obejmują bonus powitalny od pierwszej i drugiej wpłaty. Paczka powitalna daje nam bonus w postaci 150% wpłaconych za pierwszym razem pieniędzy i 200% za drugim. Aby móc cieszyć się wygraną, kwota w saldzie bonusowym musi zostać obrócona 35 razy. Mimo że nie jest to najniższy wymóg, jest on świetnym sposobem na zapoznanie się z ofertą i głębsze poznanie realiów tego internetowego salonu gier. Przyjazność i obsługę dla klientów z Polski potwierdza w pełni przetłumaczona wersja polskojęzyczna.
Dostęp do wsparcia technicznego możemy uzyskać bez rejestracji, klikając w przycisk umieszczony w lewym górnym rogu menu - zaraz obok logotypu. Wyświetli się okno, w którym wystarczy wpisać swoje dane, treść wiadomości i kliknąć przycisk "wyślij".

Najlepsze slots automaty w energywin.com
W kwestii samych gier, założyciele strony najbardziej zachęcają do grania w slots automaty. Znalazły się tutaj gry od 3 światowych operatorów: Play'n Go, Wazdan i BF Games. Obecne jest mnóstwo gier ze scatterami, bonusowymi rundami i spinami. Oferta obejmuje przeszło kilkaset slotów - jest więc wyjątkowo obfita.

Do dyspozycji gracza są także gry stołowe: amerykański poker, ruletka w kilku wersjach regionalnych, baccarat, black jack, pai gow poker, super wheel i kilka innych, mniej znanych, ale unikalnych propozycji.

Zaletą kasyna jest obecność jackpotów - zazwyczaj dotyczą one wyróżnionych przez energywin.com slots automatów. Zakładka hot poinformuje nas o tym, jakie slots automaty na dany moment królują i cieszą się najlepszymi wygranymi. Jeśli nie możemy odnaleźć ulubionego automatu, wspomoże nas dostępna po prawej stronie wyszukiwarka.